Ashensor, Ashensor Parts, Lifting platformë, shkallë lëvizëse, dumbwaiter - BlueTech

Feature Produkte

Ashensor pasagjerëve LTP-138

Ashensor pasagjerëve LTP-138

ashensor pasagjer LTP-137

ashensor pasagjer LTP-137

ashensor pasagjer LTP-136

ashensor pasagjer LTP-136

ashensor pasagjer LTP-135

ashensor pasagjer LTP-135

RRETH NESH

NINGBO BLUE T ECH , një profesionist i përshtatur furnizues zgjidhje ashensor, ka më shumë se 15 vjet eksperiencë në industrinë ashensor. Ne jemi duke u përqëndruar në zhvillimin, projektimin, instalimin dhe mirëmbajtjen e të gjitha llojet e ashensorë, si dhe komponentë të rëndësishme.

Produktet tona mbulojnë ashensor në shtëpi, ashensor pasagjerëve, Panorama ashensor, ashensor makinë, ashensor krevat, dumbwaiter, edhe heqjen platformë. Kapaciteti do të jetë nga 100 kg në 8000kg, me shpejtësi prej 0.25m / s për 6.0M / s. Të gjitha prodhimet janë projektimin dhe prodhimin sipas EN81 fundit "Rregulla të sigurisë për ndërtimin dhe instalimin e ashensorëve elektrike".

LEXO MË SHUMË

Arritje të reja

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Tree